Turite klausimų? Teiraukitės +370 67656087
Peržiūrėti krepšelį “Akmeniniai ledukai “ICY”” - įdėtas į krepšelį
 • 21.00

  Akmeniniai ledukai “DUNDALK”

  21.00

  Akmeniniai kubeliai (bazaltas) gėrimams šaldyti 9vnt medvilniniame maišelyje su žnyplėmis. Bambukinėje dėžutėje.

 • 11.00

  Akmeniniai ledukai “ICY”

  11.00

  Akmeniniai ledukai stiprių gėrimų mėgėjams. Visiškai pakeičia tradicinius ledo kubelius. Yra šaldomi šaldiklyje 4 val. vėliau naudojami kaip pakaitalas ledo kubeliams. Didžiausias privalumas, kad šie kubeliai neatskiedžia gėrimo kaip tradiciniai ledo kubeliai, galima naudoti juos daug kartų. Kubeliai yra pagaminti iš natūralaus akmens ir yra sertifikuoti naudojimui su maistu. 4 vnt. aksominiame maišelyje.

 • 3.50

  Akmeniniai ledukai “ROCK”

  3.50

  Akmeniniai ledukai stiprių gėrimų mėgėjams. Visiškai pakeičia tradicinius ledo kubelius. Yra šaldomi šaldiklyje 4 val. vėliau naudojami kaip pakaitalas ledo kubeliams. Didžiausias privalumas, kad šie kubeliai neatskiedžia gėrimo kaip tradiciniai ledo kubeliai, galima naudoti juos daug kartų. Kubeliai yra pagaminti iš natūralaus akmens ir yra sertifikuoti naudojimui su maistu. 4 vnt. medvilniniame maišelyje.

 • 12.00

  Akmeniniai ledukai “Stone”

  12.00

  Akmeniniai ledukai stiprių gėrimų mėgėjams. Visiškai pakeičia tradicinius ledo kūbelius. Yra šaldomi šaldiklyje 4 val. vėliau naudojami kaip pakaitalas ledo kubeliams. Didžiausias privalumas, kad šie kūbeliai neatskiedžia gėrimo kaip tradiciniai ledo kūbeliai, galima naudoti juos daug kartų. Kūbeliai yra pagaminti iš natūralaus akmens ir yra sertifikuoti naudojimui su maistu. 9 vnt. veliūriniame maišelyje supakuoti į dovanų dėžutę.

  PUIKI DOVANA UŽ GERĄ KAINĄ!

 • 5.00

  Alyvuogių indas “ADRIA”

  5.00

  Alyvuogių indas 3 skyrių.

 • 9.00

  Antistresinis žaidimas ”Philippi”

  9.00

  Vardinis dizainerio ”Philippi” antistresinis žaidimas – magnetinis stovas su 200vnt. metalo kamuoliukų.

 • 50.00

  Arbatinukas/kavinukas “SARA”

  50.00

  Arbatinukas/kavinukas “CILIO